دوره های آموزشی

«هنرهای دیجیتال»

آموزش صفر تا صد اینستاگرام

در پکیج آموزش صفر تا صد اینستاگرام شما حتی اگر دانش قبلی از اینستاگرام نداشته باشید می توانید پس از دیدن دوره پکیج صفر تا صد اینستاگرام کسب درآمد کنید.

موشن گرافی با نرم افزار افترافکت + میکس و مونتاژ حرفه ای با نرم افزار پریمیر

دوره آموزش پریمیر و افترافکت به صورت آنلاین و با ارائه مدرک بین المللی وزارت علوم در دانش پژوهان. دانش پژوهان ارائه دهنده دوره پریمیر و افترافکت با مدرک معتبر

مدیریت حرفه ای کسب و کار (mba) + عکاسی

دوره مدیریت کسب و کار MBA و دوره آموزش عکاسی یک پکیج آموزشی کامل برای کسانی که در عکاسی فعالیت دارند و نیاز به اخذ مدرک برای راه اندازی کسب و کار خود دارند .

مدیریت حرفه ای کسب و کار mba + نرم افزارهای گرافیک دیجیتال

پکیج مدیریت حرفه ای کسب و کار mba + نرم افزارهای گرافیک دیجیتال این دوره شامل ایلوستریتور ، Corel draw و... می باشد. موسسه دانش پژوهان با بهره گیری از اساتید مجرب به برگزار کننده دوره های مدیریت حرفه ای کسب و کار mba + نرم افزارهای گرافیک دیجیتال

نرم افزار میکس و مونتاژ (تدوین حرفه ای)

دوره نرم افزار میکس و مونتاژ (تدوین حرفه ای) از بهترین دوره های موسسه دانش پژوهان می باشد. برای خرید پکیج آموزشی نرم افزار میکس و مونتاژ (تدوین حرفه ای) به وبسایت موسسه دانش پژوهان مراجعه نمائید.

آموزش عکاسی

دوره آموزش عکاسی از مقدماتی تا پیشرفته با هدف ورود دانش پذیر به بازارکار می باشد. دانش پژوهان کلاس های آموزش عکاسی از مقدماتی تا پیشرفته را ارائه می نماید.

آموزش گرافیک

پکیج نرم‌افزارهای گرافیک دیجیتال | طراحی گرافیک یعنی روندی که باعث می شود تایک محتوا (اعم از جنس فیزیکی یا مجازی) بهتر دیده بشه, دنیای گرافیک اگر نبود انگار که همه آدم‌ها دچار کوررنگی شدن هیچ چیزجذاب نبود.

موشن گرافیک با نرم افزار after efect

دوره آموزش افترافکت | موشن گرافیک | آموزشی کاربرد آماده سازی برای بازار کار می باشد. آموزش افترافکت در دانش پژوهان به صورت مجازی و با مدرک ارائه می شود.