دوره های آموزشی

«مهارتهای مدیریتی»

مدیریت برندهای لوکس و فشن (LBM) و استراتژی های فروش

دوره مدیریت برند، آموزشی جامع در رابطه با مدیریت برند و برندینگ می باشد. دوره مدیریت برند و برندسازی در موسسه دانش پژوهان با مدرک معتبر وزارت علوم ارائه می شود.

مدیریت حرفه ای کسب و کار (MBA) با رویکرد بازاریابی در فضای مجازی

دوره مدیریت کسب و کار MBA گرایش بازاریابی با مدرک مورد تایید وزارت علوم بسیار کاربردی است. برای ثبت نام در دوره MBA گرایش بازاریابی کلیک نمائید یا تماس بگیرید.

مدیریت حرفه ای کسب و کار (MBA) با رویکرد کارآفرینی و خلق مدل کسب و کار

دوره MBA گرایش کارآفرینی بهترین دوره برای کسانی افراد خلاق بسیار مناسب است. دوره MBA گرایش کارآفرینی در موسسه دانش پژوهان با مدرک وزارت علوم ارائه می شود.

دستیار مدیریت + اصول سرپرستی

پکیج دستیار مدیریت + اصول سرپرستی در این دوره مدیریت منابع انسانی، مدیریت رفتار سازمانی و سرفصل های کاربردی دیگری را فرا خواهید گرفت. موسسه دانش پژوهان برگزار کننده دوره دستیار مدیریت و دوره اصول سرپرستی با مدرک وزارت علوم

مدیریت ارشد کسب‌وکار- گرایش مدیریت فروش (mba sm)

دوره mba گرایش فروش از مورد استقبال ترین گرایشات دوره مدیریت کسب و کار mba می باشد. دانش پژوهان ارائه دهنده دوره mba گرایش فروش با مدرک مورد تأیید وزارت علوم

مدیریت عالی کسب و کار (DBA)

دوره مدیریت عالی کسب و کار DBA با مدرک وزارت علوم بالاترین دوره مدیریت می باشد. دانش پژوهان دوره مدیریت عالی کسب و کار DBA با مدرک وزارت علوم را ارائه می نماید.

مدیریت حرفه ای کسب و کار (MBA)

دوره مدیریت کسب و کار mba از مورد استقبال ترین دوره‌ها است. دانش پژوهان ارائه دهنده دوره مدیریت کسب و کار mba با اساتید مجرب و مدرک وزارت علوم با بهترین کیفت.

مدیرحرفه ای بازاریابی دیجیتال در شبکه های اجتماعی

مدیرحرفه ای بازاریابی دیجیتال در شبکه های اجتماعی |باید بگوییم امروزه بیش از 600 شغل در دنیا از دیجیتال مارکتینگ استفاده می کنند و قطعا شغل کنونی یا آینده ی شما یکی از این 600 شغل خواهد بود. بنابراین دیر یا زود به این مهارت نیاز پیدا خواهید کرد.

فروش حرفه ای

اگر می خواهید فروشنده متمایزی شوید باید بدانید کدام کار بهترین نتیجه را دارد و کدام کار را نباید انجام دهید. از تجارب دیگران یاد بگیرید و تکنیک هایی را به کار بگیرید که می تواند به فروش شما کمک کند. در دوره پکیج فروش حرفه ای این تکنیک ها را به صورت کامل فرا بگیرید.