آموزش عکاسی

 

دوره آموزش عکاسی

همیشه این را به خاطر داشته باشید که یک عکاس حرفه ای وقتی برای فکر کردن به شغل دیگری ندارد پس اگر مهارت و علاقه ای به عکاسی در وجود خود می بینید با آموزش عکاسی شغلی برای خود داشته باشید که در آن لذت و درآمد بصورت یکجا به وجود دارد.

 

  معرفی دوره آموزش عکاسی

دوره آموزش عکاسی به صورت آموزش عکاسی از مقدماتی تا پیشرفته می باشد پس نیاز به هیچگونه دوره تکمیلی ندارید. در این دوره شما نه تنها آموزش عکاسی را فرا خواهید گرفت؛ آموزش کار با نرم افزار ویرایش عکس به شما آموزش داده می شود.
با یادگیری تکنیک دیگر تفاوتی ندارد با چه دوربینی عکاسی کنید. پس می توان این دوره را آموزش عکاسی با موبایل نیز در نظر گرفت. همچنین این دوره به صورت کاملا مجازی و با ارائه مدرک معتبر پایان دوره می باشد.

 

مخاطب دوره آموزش عکاسی

مخاطب دوره عکاسی تمامی اقشار جامعه را در بر می گیرد. کسانی که صرفا علاقه‌ای به هنر عکاسی دارند بدون نیاز به آشنایی قبلی می توانند در این دوره شرکت نمایند. دانشجویانی رشته عکاسی برای آموزش های بازار کار می توانند دنبال کننده این دوره باشند.
یا حتی کسانی که صاحب آتلیه می باشند یا در آتلیه مشغول به فعالیت هستند برای ارتقاع سطح دانش و سطح شغلی خود یا برای اخذ مدرک مورد تأیید وزارت علوم در این دوره شرکت نمایند.

 

مزایا دوره آموزش عکاسی

مزایا دوره آموزش عکاسی بسیار زیاد است اما می توان به بارز ترین آن‌ها اشاره نمود:
- امکان اشتغال در آتلیه‌ها و به طور کلی فعالیت در حرفه عکاسی حتی به صورت فریلنسری
- اخذ مدرک پایان دوره مورد تأیید وزارت علوم
- آشنایی با بازارکار و امکان اشتغال حتی در حال آموزش
- آموزش به صورت مجازی
- اساتید با تجربه در زمینه آموزش و فعال در این رشته
- عدم نیاز به سایر دوره ها به دلیل آموزش عکاسی از مقدماتی تا پیشرفته
- آموزش نرم افزار‌های ویرایش عکس

بازار کار دوره آموزش عکاسی

بازار کار دوره آموزش عکاسی بسیار وسیع است به طوری که هنر عکاسی امروزه در تمامی صنایع کاربرد دارد. اما به طور کلی می توان بازار کار این رشته را به کار در آتلیه و فریلنسری تقسیم نمود. اما کار به صورت فریلنسری در این حرفه درآمد بسیار بالایی دارد.
اشتغال در خبرگزاری ها به عنوان عکاس خبرنگار یا در تورهای گردشگری به عنوان عکاس طبیعت نیز دیگر فعالیت های عناوین شغلی است که می توان در آن مشغول شد.  

مدرک پایان دوره آموزش عکاسی

دانش پذیران دوره عکاسی بعد از قبولی در آزمون پایان دوره می توانند مدرک پایان دوره آموزش عکاسی مورد تأیید وزارت علوم را اخذ نمایند. برای استعلام این مدرک می توانید به سایت وزارت علوم مراجعه نموده و از وجود موسسه دانش پژوهان در لیست زیر نظر وزارت اطمینان کسب نمائید.

 نمونه مدرک پایان دوره عکاسی

در ادامه نمونه گواهی پایان دوره عکاسی را مشاهده می نمائید.

 

سرفصل دوره آموزش عکاسی

عکاسی مقدماتی

عکاسی مقدماتی آشنایی اولیه عکاس به اصول اولیه و پایه عکاسی از لحاظ آشنایی با در دست گرفتن دوربین انواع دوربین و سایر موارد می باشد. 

 

عکاسی پیشرفته

در این سرفصل شما تمامی آن چیزی که برای کار با یک دوربین عکاسی و تنظیمات آن به عنوان یک عکاس حرفه ای مورد نیاز است را خواهید آموخت و با انواع لنزها، کار با دیافراگم، هیستوگرام و... آشنا خواهید شد.

عکاسی آتلیه ای (1 و 2) 

در سرفصل عکاسی آتلیه یاد خواهید گرفت که با دوربین های مختلف به چه صورت کار کنید و با تجهیزات استودیویی آشنا خواهید شد و انواع نورپردازی و عکاسی از سوژه انسانی را خواهید آموخت.

آموزش نرم افزار لایت روم(1و2) 

در این سرفصل با نرم افزار لایت روم که یکی از نرم افزار های پر استفاده در عکاسی است بصورت کامل آشنا خواهید شد و نحوه کار با نرم افزار لایت به شما آموزش داده می شود.

آموزش جامع طراحی گرافیک و فتوشاپ (1و2)

در این سرفصل آموزشی شما مهارت کار با تمامی ابزارهای فتوشاپ، تکنیک های ادیت عکس، ترمیم چهره و رتوش حرفه ای و طراحی کارت ویزیت، پوستر و ... را بطور کامل فراخواهید گرفت.

بازاریابی در عکاسی 

سرفصل بازاریابی در عکاسی برای شما تدارک دیده شده است تا با یادگیری ترفند های مرتبط با بازاریابی در عکاسی بخوبی از مهارت های خود در عکاسی در جهت ایجاد و رونق شغل خود بصورت پایدار استفاده نمایید.

 

استعلام اعتبار آموزشگاه دانش پژوهان عالی قاپو

 •  دانش پژوهان یک موسسه مجاز وزرات علوم تحقیقات و فناوری است که می توانید با کلیک روی این لینک (سایت وزرات علوم تحقیقات و فناوری) از اعتبار این موسسه مطمئن شوید.

 • برای استعلام مجوز فرهنگ و ارشاد اسلامی شعبه دانش پژوهان عالی قاپو بر روی این لینک (سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی) کلیک کنید.

 • دانش پژوهان عالی قاپو دارای نماد اعتماد الکترونیک از سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت است که می توانید از این لینک جهت مشاهده مجوز های مربوطه استفاده نمائید.

 

جلسات دوره

 • عکاسی مقدماتی 

 • عکاسی پیشرفته 

 • عکاسی آتلیه

 • آموزش لایت روم 

 • آموزش فتوشاپ

 • بازاریابی در عکاسی

 • موفقیت و ثروت آفرینی

 • آئین نامه آموزشی دوره عکاسی